סיוע בהגשת הבקשה

כחלק מתהליך הקשחת התנאים במתן תגי נכה ע"י משרד התחבורה קבלת תו החניה לנכה הפכה להיות מטלה קשה עבור הזכאים לו. לכן, אנו פה בשבילכם על מנת לעזור לכם לממש את זכותכם לקבל את תג החניה לנכה אשר יקל עליכם את התניידותכם. לרשותכם מספר אפשרויות ומסלולים. 

בחרו את אחד המסלולים שלנו

חשוב לדעת במקרה שבקשת זכאות לתג נדחתה ניתן לערער בשנית על דחיית בקשה, רק לאחר שעברה שנה מיום מתן ההחלטה האחרונה.

לכן, חשוב מאוד שתקפידו על הכנת בקשה מסודרת העומדת בכל הקרטריונים הנדרשים של משרד התחבורה.

₪199

הגשה באופן עצמאי

ספר הדרכה מקוון, הנשלח אליכם באופן מידי, המסביר לכם באופן מקיף מלא ומפורט כיצד למלא נכון את הטפסים באופן עצמאי, כולל מדריך זכויות מלא המאפשר לכם ניצול מלא של הזכויות שלכם כגון פטור מאגרת רישוי, כיצד לקבל חנית נכה בסמוך לביתכם ועוד. 

המחרים אינם כוללים מע"מ

₪298

הרצאה בנושא תו נכה

אחת לחודש, נערכת הרצאה מקיפה ומקצועית בנושא הנפקת תג חניה לנכה. ההרצאה מאפשרת לכם גם להתייעץ ולשאול שאלות באופן אישי את מומחי הנגישות שלנו. כל המשתתפים בהרצאה מקבלים ללא עלות נוספת את גם המדריך המלא. 

המחירים אינם כוללים מע"מ. 

₪490

ייעוץ טלפוני אישי

אם ברצונכם רק שנעבור על הטפסים שלכם באופן כללי ונתן לכם הערות לפני שאתם שולחים את הבקשה עצמה. מסלול זה מקנה לכם גם את קבלת ספר ההדרכה המקוון המסביר לכם על מה חשוב להקפיד בהגשת הבקשה. מסלול זה מוגבל לשעת ייעוץ אחת. 

המחירים אינם כוללים מע"מ. 

₪1490

לא קבלת - לא שלמת!

ליווי מלא וצמוד של יועצי שלנו המלווים אותך מהתחלה ועד הסף. כולל מעקב אחר סטטוס ההקשה. התחיבות מלאה לתוצאות. לא קבלת- לא שלמת. כל הנרשמים למסלול זה זכאים גם לקבלת מדריך זכויות מקיף ומלא אודות הזכאויות השונות של בעלי תו נכה.

המחירים אינם כוללים מע"מ

בקשות נדחו בשנה שעברה!

האם כבר ביצעתם בדיקת זכאות ?

אם טרם ביצעתם את בדיקת הזכאות שלנו. הנכם מוזמנים להתחיל בבדיקה. הבדיקה לוקחת רק מספר דקות.